zengő Komatsu Creative Commons License 2007.01.16 0 0 179
Szai Cimbora ! Már elég régen jártam a topic-ban.Örömmel olvastam az irásodat és biztosíthatok minden olvasóját ,hogy valódi történet. Számtalan sok ilyet hallottam már abból az üzletből, ahol ezeket lehetett venni . Minden tulajdonosa maximálisan elégedett,függetlenül a használat fajtájától. Ha szeretnél ilyen gépet, náluk rendelésre most is lehet hozatni. Azért csak így, mert át álltak makita,dolmar gépek árusitására,holott ezeket ma is keresik, csak sajnos a kizárolagos mo-i forgalmazó nagyon feltolta az árukat. Szerintem egy ilyen versenyképes gépért még ez is reális ár keretein belül mozog. Ezt viszont nehéz érzékeltetni a kispénzű vásárlókkal ,mert azok igy már inkább a még mindig olcsónak mondható Partner kategóriájú gépeket választják. Akik meg megtehetik,azok a profik közül Stihl vagy Hq-t visznek, mert jobb a szervize és a legendája . Viszont nem akarok lelombozó lenni,de szerintem a Stihl napjainkban már nem olyan mint régen . Biztosan olvastátok egy lentebbi írásom egy MS460-as gépről. Életét egy tűzoltóság elsődleges szerén kezdte meg, ahol bármikor szükség lehet rá életmentés céljából is. Vadonás újan csekély 5-ször volt szervizben , mire lett belőle valami. Biztos nem általános probléma, de egy karburátor csere újan mégis csak ciki ! De térjünk át a gépekre ! Még most olcsóbban kaphatsz a régebbi Kamából . Ez még 1:25 keverékes, az újak már 1:50,és ez is egy ok a drágulásra, pedig darabokra ugyan az a gép. Hiába ami jó.azt nem kell fejleszteni ! G455 165-e körül, AVS621 190-e körül van az új.A régebbiek egy tizessel olcsóbbak plussz a kedvezmény. Ezek professzionális gépek ! De hadjuk a rizsát,le írom hol vehetsz ilyet. Pest megye , Monorierdő , 4-es főút mellett Csapágyház nevezetű üzletben. Azért nem írtam e-mailt, mert nem titok,hogy itt is lehet jó gépeket venni , nem csak a konkurenciánál. Remélem segítségedre válik és szerencséd lesz egy jó "szerszámhoz" !
Előzmény: rolfgyerek (175)