F.S.ancsi Creative Commons License 2007.01.16 0 0 266
Szia Zahra! Teljesen egyetértek veled! Szerintem a legtöbb betegség fejben kezdődik! Nem lehetsz egészséges, ha a lelked nencs rendben. A párom sem véletlenül hízott így meg, oka van annak, hogy magaköré emelte ezt a sok zsírt és vizet mint egy falat. Sajnos ő túlságosan relista, és hülyeségnek tartja a kicsit is elvont dolgokat. Sőt neki már egy gyógytea is elvont. A káposzta vízhajtó hatását ki fogjuk próbálni, az úgyis diétás kaja! Remélem, nem csak nyersen hajtja a vizet! :-) Én mondjuk úgy szeretem a legjobban, de ő túl háklis.
Duccika, talán érdemes lenne tényleg a dolgok mögé nézned! Keress egy jó kineziológust, hátha fel tudjátok deríteni a problémád fő okát. Sajnos a párom teljesen elzárkózik minden alternatív dologtól, még akupunktúrát sem hajlandó kipróbálni akkor sem ha igazi orvos csinálja! Pedig szerintem a keletei orvostudomány sokkal logikussabban működik. Szerintem nem normális dolog az, hogy ha fáj a fejem beveszek egy gyógyszert. Ezzel nem oldok meg semmit, sőt! Ez egy figyelmeztetés a szervezettől, hogy valami nem stimmel, nem szabad elnyomni és csak a tüneteket orvosolni. És az a borzasztó, hogy ezekután sem látjuk be, hogy nem ez a megoldás! Kockázatos műtéttel beraknak egy gyűrűt, és mégsem fogysz tőle, de a doki szerint minden rendben van. Hogy lehetne rendben! Csak ő nem tudja, hogy mi a baj! Mert egy orvos sem foglalkozik magával az emberrel!!!
Tarts ki Duccika! Keress valakit, aki tényleg tud segíteni az igazi probléma megtalálásában! Sok sikert! Ancsi
Előzmény: Törölt nick (265)