quilla Creative Commons License 2007.01.15 0 0 1899

Eppen tegnap jartam a portoi repteren, mi meg a hazautat tervezgetjuk... es hoztam prosit errol, de ugye Brusszelrol nem szolnak.

Annyit tudok a temahoz erdemben hozzatenni, hogy innen Parizson at haza utazo szulei itt lako ismerosunknek hasonlo problemaba utkoztek a CDG-on Parizsban, pedig az itteni tranzitban vettek meg a bort. De vegul sikeresen atmentettek az uvegeket, nem tudom mivel gyozve meg az ottani szemelyzetet.

Szerintem a legitarsasagot hivd fel es kerdezd meg oket... mondjuk meg praktikusabb lenne, ha irasban, esetleg mailben konkret szemely altal 'alairva' lenne errol allasfoglalasotok.

En az ivovizen vagyok kiakadva amugy... jo ertem en, de akkor is. Egy decis ivoviz zart kiszerelesben nincsen. Aki csak felul aztan a vegen leszall arepurolor az tuleli, hogy csak a gepen iszik, de pl kestunk mi mar le csatlakozast Frankfurtban es 8 orat ultem a 3 evessel a repteren... es mar akkor egy kis palack viz benn valahol 2 euro korul volt, mennyi lehet most?? Na engem ez bosszant :( de hat ez van...

 

Ja, amugy vegre lattam hol a metro a repteren... pont az epulet elott, az erkezesi szinten, de az odajutashoz le kell menni egyet a parkolo szintre es ott lehet atjutni a metrohoz. Rogton ahol kijon az ember, azzal szemben van a kijarat meg a liftek, es ott menni egyet lefele :)

Előzmény: certaldo (1898)