Alfred Creative Commons License 2007.01.13 0 0 419

www.mlre.hu

 

Landroverfórum bejegyzés:

 

" Guriga S3 2007.01.13 - 08:58 Üdvözlök mindenkit!
Már egy ideje nézegetem a honlapot, de eddig még nem írtam a fórumba. Már csak azért sem, mert nem voltam Land Rover tulajdonos. Négy napja viszont teljesült a gyerekkori álmom, és vettem egy Series III 88-ast. Ebben eddig semmi különös sincsen, mások is beleszeretnek egy típusba, amelyre csak később tesznek szert. Az autóról annyit, hogy eléggé lepukkant, sok javítanivaló van rajta. Többek közt az ajtó sem zárható kulcsra. Ennek ellenére az utcán parkoltam vele, gondoltam másnak nem képvisel akkora értéket. Mivel Budapest legbiztonságosabb kerületének kertvárosi részén lakom, biztos voltam benne, hogy nem lehet semmi probléma, ha nem hozom be a kertbe. Aztán a szomszédom szólt, hogy tegnapelőtt éjjel látta, hogy egy négy fős társaság nyitogatta az ajtaját, beszálltak, vizsgálgatták. Rögtön megnéztem, nem rongálták -e meg, szerencsére nem történt semmi baj. Azért ennek hatására úgy döntöttem, hogy behozom a kertbe az autót, nehogy baj legyen belőle. Ma éjszaka aztán már a kertemben volt. Elég nagy pofáraesés lehetet a négy "barátomnak", akik ma éjjel visszatértek vontatási céllal egy szürke hosszú Land Roverrel. Hát igen, nem a kigyúrt kopasz béemwés vagy audis akarta megfújni az autómat, hanem egy Land Rover-es "kolléga". Én eddig nem tartoztam a Land Roveresek köreibe, hiszen eddig nem volt még soha ilyen járművem. De azt hallottam, hogy nagyon összetartóak, segítik egymást, és egyáltalán örülnek egymásnak. Remélem, hogy így van, és ezúttal a négyfős különítmény volt az, akik csak erősítették a szabályt. "