Face88 Creative Commons License 2007.01.11 0 0 281
Üdv Druszám azaz E-bicikli!

Nagyon örülök hogy vannak emberek akik ilyen érdeklődéssel foglalkoznak az elektromos kétkerekűekkel.

Az én véleményem hogy ez a jövő járgánya, hiszen egy kis ügyességgel bárki számára elérhető technológia alapját elképesztően hatékony és kifogástalan teljesítményű járműveket lehet létrehozni/vásárolni :)

Szerintem igenis kell és jó dolog népszerűsíteni ezeket a járműveket!
Én évekkel ezelőtt a fejembe vettem egy ilyesmi építését...akkor még egyáltalán nem voltak ilyenek az országban...aztán megis lepődtem mikor az első zizegős megmotorizált BMX-em mellett elszáguldott 25-el a Tornádó :)
Az én kütyüm 20 Km/h-val izzadt kb. 300W-os házibarkács megoldással felfogatott autó hűtőventillátor motorral és egy 12V 55Ah-s autóakkuval :D

Az elektronikával kapcsolatban hihetetlen nagy dolog lenne számomra mert végülis próbáltam "kifejlesztgetni" de hamar rájöttem hogy inkább jobb "megvenni" a gyári technológiát és a FET-eket kicserélnem nagyobb áram illetve fesz tűrésűre, mert valaki már kieszelte a működő megoldást ráadásul a potitekergetős gázkar nem egy megbízható cucc.

Előre is köszönöm hogy utánanézel, figyelni fogom a fórumot.

Köszi

Üdvözlettel: András :)