korpi41 Creative Commons License 2007.01.09 0 0 6430
Akkoriban, mikor ez a Kelemen-Bgy egyvágűnyozás volt, akkor ebből azért nem volt probléma, mert a Bgy-KLu-Bgy táv a visszafogás technológiai idejével 10 perc volt, ha nagyon igyekeztél. Mivel a nagyon igyekezést senkitől nem lehet elvárni, ezért általában csak több volt, tehát a felfelé menő már rég a váltónál várt, mire Te visszaértél. A 41-esen úgy működött a dolog, hogy résen voltunk, mikor jön a szembejövő.

Szabály nincs. Pontosabban farkastörvények vannak. Párszor már megszívtam, hogy az 56ost beengedtem, pedig már rég indulásom lett volna. Ezzel buktam egy lámpát. A következőt meg azzal, hogy a drága 56os a Moszkva bejáratot bukta el, pedig az nagyon lazán elérhető. Még csak a Moszkva téren voltam, és már 3 perc késés. A Bartók Béla úti káoszban aztán sikerült összeszedni még 3*1,5percet. Az összesen 7,5. A Csókánál perontól-peronig van 6 perc a kotta szerint, a technológiai idő kb 4 perc. A 118ason nagyon észnél kell lenni, ha két kör után nem akarsz 15 perces hátrányban lenni magadhoz képest.
Előzmény: .Wala-kee. (6429)