Alex Raps Creative Commons License 2007.01.08 0 0 122

Mutass még egy olyan foglakozást, ahol a munkával járó jogszabályi körülmények évközi 100 paragrafusos változáson mennek keresztül és azok alapján sokmilliós hibalehetőpségek születhetnek. Talán az ügyvéd még ilyen, de bonyolultságában az sem.

December a speki időszaka ezt mindannyian tudjuk. Kidolgoztunk egyik üffélnek egy 6 lépéses problémamegoldást az adóoptimalizáció vs. pénztárkészlet csökkentése 10%-os adóval, stb. témakörre. Gondolom szinte mindenhol ez volt mostanság a sláger ezért nem untatnálak a részletekkel. A lényeg az hogy képtelen volt megérteni a dolgok menetét ezért a titkárnénihez fordult így mosmá' két szőkének kellett magyaráznom. Ez így ment 35 percig amikor a reménytelenség homályából jött az ötlet (nem az enyém) hogy írjam le amit kigondoltunk. Faxa. December 18-dikán a feltöltési kurv**nyja és az áfa közepén írogassak regényeket e-mail-ben. Mindegy. Leültem megírtam és két napra rá sem értették. Erre mi volt a válaszreakció? Az hogy hülye vagyok. Értitek! Ők nem értik és én vagyok a hülye. Azt hittem hogy eltöröm az ügyvezető kezét. Amit nem ért abba belerúg. Idióta. :(

Előzmény: wolfocska (120)