Törölt nick Creative Commons License 2007.01.06 0 0 372

A táblán 15:11 van, és a busz is akkor jött. Ez a valóság. Mért vitatkoztok? Mért tudjátok jobban? Utaztatok vele?

 

 

"Már csak azt nem értem, hogy miért állt két órát Zalacsányban 2 diák a 19h-ig, mondván a 17h-ás nem Zalacsányfelé ment."

 

Ezt megint honnan veszed? Két órát biztos, hogy nem állt ott senki. Ha fél óra után megunták a várakozást, akkor magukra vessenek. Két diákot felvettünk Zalacsányban. Pontosan nem tudom mennyi idő lehetett, 17:50 körül volt kb. Ha ők voltak azok, őket felvettük. Ha nem, akkor nem. Ennyi.

 

A MAN jött, és még mindig 99 a vége!

 

 

Légkondi áttervezés volt a Setrán, a hőcserélőjét kellett leszedni felülről, és alulra beépíteni valahova, vagy valami ilyesmi. Ezt is a Józsitól tudom. De még számtalan (kisebb-nagyobb) hibája volt. Új széria volt 2002-ben, elkapkodták a megvételét. Ezen jöttek ki a típushibák. Ennyi. Lehet, hogy megjavítottak garanciálisan mindent a németek, de szoptak vele eleget a Zala Volánnál.

Bonyolult technika az biztos. A hűtővizét lelégteleníteni 1 óra kb, és több emberes feladat. Míg a 8 hengeres sárga-feketéé automatikusan lelégteleníti magát.

Előzmény: setra415HD (370)