Senderos Creative Commons License 2007.01.06 0 0 696

nem is tudtam, hogy 3 első körös pickünk van az idei draftra

erős draft lesz? mert egész jól kijöhetünk belőle

 

mostmár nem bánom, hogy elment iverson, sztem ha kellően motiválatlanok leszünk idén, egész szép közeljövő állhat előttünk

 

-igoudala szépen fejlődik; nagy játékos lesz belőle

-korver is nagyon szórja a pontok iverson-trade óta, lehet hogy nem tud védekezni, de a közeljövő nagy phillyjében király 6. ember lenne:)

-carney mostanában sok játéklehetőséghez jut, aminek nagyon örülök, hadd szokja, egyszer már 20at is dobott, aszem

-miller is jó, adja szépen az asszisztokat és ponterős is, korrekt pg sztem

-dalembert jóvoltából sztem centerileg is jól állunk, a centerinséges időkben igencsak jónak számít a gyerek, ráadásul még fiatal is, odgennel(néztem youtube-on, gyerek keményen blokkol:) együtt nekünk lesz a legnagyobb centerpárosunk

 

rájuk szerintem számíthatunk a jövőben

egyébként mostanában green se nyomja rosszul, volt pár 20 pont feletti meccse, bár azért rá inkább ne építsünk:)

 

jövőre mashburn 10 millár szerződése lejár, sajna webberé még nem, de ez is haladás, iverson-tradeből is vagy 5 milla felszabadult, ráadásul joe smith 7 millás szerződése is lejár a nyáron 

 

le kéne draftolni odgent(ha nem sikerül akkor odgen-webber cserét javaslok:))), meg sztem egy sg-t és egy pf-t, de tradelni is lehetne velük

 

nemtom hogy látjátok, de én optimista vagyok a jövővel kapcsolatban, sztem jövőre simán meglehet a playoff, utána meg élcsapat lehetünk

vélemény?