balcsi70 Creative Commons License 2007.01.05 0 0 4
Lenne egy kérdésem:Nekem van egy olyan gondom,hogy csökkentett módba elinditottam az Outpost kémprogram irtóját talált is.Keresés közben 7-et talált.Mikor a végére ért akkor ugye feljön az új ablak,és 1-et irt ki.MEZZIA(ezen belül 15-találat), Na mondom neki hogy irtás. Kiirta hogy karanténba rakta. Kitöröltem a Naplónál ott alol karanténbol, és bementem a C:Program FilesAgnitumOutpost FirewallPluginsAntiSpywarequarantine mappába és onnan is töröltem.(lomtárbol is)
Kikapcsoltam a windows rendszer visszaállitási pontot,Ujrainditottam a gépet megint csökkentett módba megint lefuttatom már közbe irja hogy 7-találat(mondom ááááááá),a végén egyet mutat MEZZIA ezen belül 11-találat.Ha kinyitom akkor ezt irja :Malicious program that can damage the host system upon instalacion. (nem tom mi ez)Ha mégjobban kinyitom akkor irja hogy hol vannak ezek.(rendszerleiró adatbázisba) pl.:MEZZIA:-HKLMsoftwareMicrosoftMSSMGR
HKLMsoftwareMicrosoftMSSMGRSSTV
---||--------||--------MSSMGRSSLIST
---||--------||---------SCLIST
---||--------||----------PSTV
--------------------------MSLIST
---------------------------LSTV
----------------------------Data
-----------------------------BSTV
------------------------------Brnd
------------------------------MSSMGR
ez mihez tartozik? Ezt kitörölhetem manuálisan? mert ugy látom igy sosem lessz kitörölve

Köszönöm elöre is.