Törölt nick Creative Commons License 2007.01.04 0 0 548

Mostanában én is sokat pöszmögök különböző velencei dolgokkal,mert jan. 29.én utazunk a lányommal 5 napra.

2-3-at terveztünk,aztán egy malőr közbejött..a 31.-ére,ill. vissza 2.-ára lefoglalt(és kifizetett) skyeurope-os járatunkat törölték.

Azok 10 ft-os menetjegyek voltak,az illeték viszont jól megdobta,vmi 26000-re jött ki összesen..Végülis a kezdeti sokkhatás kiheverése után újra rákerestem a sky-nál,és 2 nappal előbb,29.-én megy egy gép,vissza meg az eredetileg tervezett febr. 2.-án,csak éppen más napszakban.(persze a szállást is lefoglaltam jóelőre arra a 2 éjszakára,így ahhoz muszáj volt valamennyire igazodnom.)

Na,szóval a törléssel -úgy tűnik- jóljártunk..illetékmentes akciójuk van,így csak az á' 3500 ftos jegyárat kell kifizetnünk,azaz ketten odavissza 16000-ből megjárjuk Velencét.:)(el sem hiszem,olvasva a rémes vonatjegy árakat)

Nagyon jó szállásokat is találtunk a http://www.octopustravel.com/at/Home.jsp;jsessionid=0000XaXxPjstrNVYaY4lyQ0UhS8:11kquh4ko

site-on.

136,ill 106 euróért 2-2 éjszakára 2 ágyas szoba,a Rialto mellett,10 perc sétára a San Marcotól.(Malibran,ill Locanda Novo)

Na,majd mesélek,ha visszajöttünk..