sandra_b Creative Commons License 2007.01.03 0 0 618
Sziasztok!
Az az igazság, hogy már nagyon régóta "veletek vagyok", csak eddig nem volt bátorságom írni....most is nem tudom mi ütött belém....
Szóval ne haragudjatok hogy nem valami jó kis történetet fogok írni,mint ti amit mellesleg én is nagyon élvezek....ez mindössze az én viszonyom a "nedvességhez"...
Nagyon régmúltba tekintünk vissza....kb. óvodás voltam, amikor felfedeztem hogy valami különöset érzek ha a közelemben valakinek pisilnie kell, vagy esetleg meg is történi a baleset....
Aztán később azon kaptam magam hogy ha arra gondolok, amikor ez velem is megtörtént (ilyen idős korban még előfordul) az is jó érzéssel tölt el.....
Aztán később, amikor már tudatosan kerestem a gyönyörforrást egyedül :) előfordult hogy eszembe jutottak ezek a szituációk.... és akkor rendszerint ahogy fokozódott az izgalom, egyre jobban érezni szerettem volna az érzést, ezért előszö óvatosan, majd teljesen a kezemre pisiltem....
Néha amikor olyan dolgot láttam ami felizgatott, és egyedül voltam egyszerűen a széken ülve elengedtem magam, vagy leguggoltam a szőnyegre....
Ennyit a dolog jó részéről.... Kb. 2 éve pánikbeteg lettem...
Ez abban nyilvánult meg hogy a szokásos tüneteken kívül (izzadás, remegés...stb.)
nekem egyfolytában olyan érzésem volt, hogy bepisilek.... namost ez a metrón munkába menet, vagy BÁRHOL akaratlanul elég kellemetlen dolog.... szóval nem tudtam megtenni 2 megállónál többet anélkül, hogy le ne szálljak, és ne menjek ki WCre.
Nem viccelek, 20 percenként jártam pisilni....
Bár a betegségem elmúlt, a barátaim tudják hogy SOHA nem indulok el anélkül hogy kimennék....
A konklúzió talán az, hogy nagyon szeretem még mindig az ilyen történeteket olvasni, nézni a képeket....stb....
Azt hiszem ha nem lett volna a betegségem most sem lennék száraz :)NEm tudom hogy ezt az oldalt láttátok e: http://members.easyshag.com/femaledesperation/main.html
(Zsanettka történeteit már mind ismertem :) )
köszönöm hogy írhattam
és csak így tovább....nem kell azzal foglalkozni hogy ki mit gondol ez IGENIS jó érzés tud lenni...