Tigris bá Creative Commons License 1998.11.12 0 0 40
Szasztok!
Két éve még tekknós voltam. Akkor még volt valami értelme, nem volt ilyen felkapott és elnyálasított szar.
Azóta ebből a műfajból csak nagyon kevés tud megfogni, pl:

RMB - Spring
Roni Size - Heroes, Brown paper bag...
Goldie - talán...
Atari Teenage Riot - ultra brutális primkó zene, kismillió BPM, teljesen beindító
Air - a sexyboy kissé nyál, de hallottátok már a Kelly watch the stars és az All I need c. remeküket? Gyilok jók...
Laurent Garnier - van benne vmi, inventív
Yves akármicsoda (sajna nem jut eszembe, szintén french music)

De az a véleményem, hogy igazán kifejező csak a rock lehet, talán mert csak ebben a műfajban hallok nekem valamit mondó zenéket, pl. Marilyn Manson, Garbage, Placebo és hogy ismeretlenebbeket is mondjak, Helium, Toenut, L7, Sponge, Wannadies, satubbi.

A Prodigyt elég elvetéltnek tartom, bár jópár számuk pl Firestarter nagyon tetszett annak idején. Depeche mindig jó volt és az új albumuk sem rossz, bár már vének ehhez. Az Only when i lose myself pedig eccerűen állati.

Magyar zenék: Kispál, Ákos, Tankcsapda... hmmm... mik is jók még... A régebbiek, szinte mind. Szépek és mondanak is valamit.

A feldolgozásokat szerintem sem kéne zenének nevezni. Ami engem is megütött, ez a C'est la vie száma, az Erasure feldolgozás. Annyira shit, hogy már fáj: az eredeti cím I love to hate you (imádlak gyűlölni) erre csinálnak belőle valam megdöglökértedbébit... ÁÁÁÁÁÁ......

Nemtom megfigyeltétek-e már, de az igazán klassz amcsi alter zenék, mint pl fentebb említettem, eccerűen NEM KAPHATÓK itthon még megrendelni sem sikerült.....

Dübörög a hangfal
Dübörög a hangfal
Dübörög a hangfal
Dübörög a hangfal
Dübörög a hangfalból egy üzenet
Vedd át a ritmust, vedd át az ütemet

MAGVAS GONDOLAT.