jewel1979
2006.12.31
|
|
0 0
29
|
Sziasztok, én is nagyon szeretem Sashát! Pár napja olvastam a honlapján, hoyg nem indul a vb-n, mert nincs csúcsformában, most viszont lekerült az oldalról a hír... fene tudja... Márciusig még sok minden történhet:) Úgy szeretném egyszer élőben látni! |
|