BlackByrd Creative Commons License 2006.12.28 0 0 83
Azt tudom neked mondani, hogy jobboldali beállítottságom eddig még soha nem befolyásolt negatívan a rendőri munkámban. Ettől nem végeztem rosszabbul a munkámat, sőt talán azért végzem jobban, hogy példát mutassak. Valahogy értékelek olyan dolgokat, mint példamutatás "tiszti becsületszó" stb.
Nem őrlődöm amiatt, hogy jobboldali tüntetőkkel kerültem, kerülök szembe, mert mint mondtam, aki vét a törvények ellen, pankrációt, rombolást hajt végre, az nincs velem egy oldalon...
Magát az érzést ecseteltem. Nem gondoltam, hogy valaha is szembesülök azzal, hogy a Fidesz naggyűlésről hazafelé tartó tömeg azt fogja nekem skandálni ÁVH,ÁVH.....gyilkosok, gyilkosok. Ez furcsa volt. Azóta úgy gondolom, hogy a rendbontók valahogy befolyásolták a fideszeseket, mondták nekik, hogy talán már halottak is vannak...stb. Aztán meg tényleg odaért a rendőrség és amikor kaptak az addig csak nézelődő vagy csak drukkoló emberek is, akkor gondolhatták, ezek nem hazudnak, itt tényleg valami nagy szemétség folyik... Persze ők belecsöppentek egy akkor már órák óta folyó harcba, tankkal, kövekkel attakoló rendőr vs. tüntető csatába és nem is értették mi van...
Előzmény: Törölt nick (75)