violini Creative Commons License 2006.12.27 0 0 96

Sziasztok!Gondolkodtam merjek-e most írni,mert 2 hete még azt írtam,majd gyűjtünk erre a csodára,erre karácsonyra valahogy mégiscsak megvette a párom!Nem semmi,azzal hülyített,hogy az egyik házuk javított szivattyúját küldték meg,marha drága,nem akarja a kocsiban hagyni stb,szóval jól csinálta,nem fogtam szagot.(a szivattyúk nem érdekelnek :-) És hát nem is tudom,tényleg megérdemlem-e,vágyakozni rá jó volt,de kicsit megijedtem,mikor tényleg előttem volt.Mint más is,ahogy olvastam. :-)

Namármost kérdésem az volna hozzátok,hogy ti milyen számú talpakat kaptatok hozzá?A párom ugyanis már csak a kiállított darabot kapta(mindet megvettétek:-) ,és a pasi a Varrógépc-ban úgy kaparta össze a darabokat másnapra,és a leírás 435-ös géphez van(nektek is?),a gép 440-es,és egészen más számok szerepelnek.Először azt hittem rosszakat kaptam,aztán jobban megvizsgálva párat be tudtam azonosítani,pl. 1C helyett 1(hátratovábbító talp),20C helyett 20(nyitott hímzőtalp). Az 50-es felsőanyagtovábbító,a BSR-talp,az 5-ös vaköltéshez,4-es cipzárhoz,3A gomblyukhoz,9-es stoppoláshoz azonos számon hiánytalanul megvan,de 2A-t overlockhoz nem találtam se ilyen számon,se sehogy.Nektek van?Vagy más számú a leírás,nem ugyanaz a tartozék?Vagy én értelmezem rosszul,és ezek nem tartozékok mind? Mindenképp vissza akarok menni a boltba emiatt,csak gondoltam előbb tájékozódom nálatok,hogy tudjam,mi jár hozzá,mi nem,és a karácsony előtti kapkodásban maradt ki valami,vagy sem.Válaszotokat köszönöm!