certaldo Creative Commons License 2006.12.27 0 0 1792
Hurrá!

Nagyon köszönöm a gyors reagálást, most ébredtem, és rögtön szembesültem két "oszlopos" tag válaszával is. :)
Akkor mondanék pár szót: Mi a férjemmel ketten fogunk menni, repülővel, ami tényleg nem közvetlen, Brüsszelben van egy kétórás megálló oda is, vissza is. Három teljes napunk lesz, meg a két utazós. (szerda oda, vas. vissza)
Nagyon "gasztromán" társulat vagyunk, sokat utazunk és a "mindenhol-a-helyit" hívei. Ha tudnátok olyan éttermeket, kocsmákat javasolni, ahol nem turisták a célközönség, annak nagyon örülnék.
Egy napra át szeretnénk ruccanni Braga-ba és a Bom J-hoz, de a www.rede-expressos.pt-n csak portugálul látok mindent, szeretném megtudni, hogy Portoból honnan indul oda (hányas?) busz?
Azt valahol olvastam, hogy a fado nem annyira jellemző Porto környékére. Igaz-e a megállapítás, vagy valahol bele lehet futni azért egy kis ilyesmibe?
Ja, meg a piac! Imádjuk a piacokat. Hol kell keresni Portoban? Na, szerintem már sok is belőlem, előre is kösz a válaszokat, biztos jelentkezem még, próbálok minél többet keresni, olvasni...
Előzmény: quilla (1791)