albatis Creative Commons License 2006.12.26 0 0 128

A Placebo tudomásom szerint hatóanyag nélküli gyógyszer utánzat.

Gondolom ezt azért kérdezed mert szerinted ezekben a Feromon parfüm nevű készítményekben nincs benne a megfelelő hatóanyag.

Őszntén bevallom nem vagyok egy nagy nőcsábász, de azért eddig is oda mertem menni a csajokhoz ha úgy éreztem hogy zöld lámpát kaptam, és elsősorban a kíváncsiság vezérelt amikor mégis megrendeltem a Feromon parfümöt, gondolván általa könnyebben mennek a dolgok.Én speciel nem vártam  csodát ettől a készítménytől és egyenlőre nem is gondolom hogy csodatevő szer lenne, de szerintem a több rám irányuló figyelem nem a megnövekedett bátorságomnak köszönhető mert úgyan úgy viselkedtem mint máskor nem volt bennem az hogy most majd én leszek a menő, sőt nagy általánosságban meg is feledkeztem arról hogy fújtam magamra ebből a parfümből.Nem mellesleg tényleg igaz hogy van egy csaj akivel úgy látásból ismerjük egymást de soha nem vettem észre hogy bejönnék neki az elmúlt hétvégén viszont elég egyértelmű volt.Sokszor voltunk ugyan abban a buliban miért pont most váltam vonzová számára.Én nem találok más magyarázatot.

Egyébként nem tartom kizártnak hogy ezekben a készítményekben lényegesen kevesebb hatóanyag van, de eddigi kevés tapasztalatom alapján írom hogy van hatása.

Előzmény: szirl v2.0 (127)