setra415HD Creative Commons License 2006.12.24 0 0 281

"A sofőrjeiknek meg gondolom szintén nem tetszik, hogy 2 órával többet dekkolhatnak pesten :)"

 

Ez nem lehet szempont a menetrend összeállításnál. Amúgy akik eddig 14:00-kor jöttek Zegre, azok most két órával hamarabb hazaérnek. 1:1.

 

 "a többi járatot nem igazítják a Pestiekhez! "

 

Erre majd Carpy reagál:-))

De azért nem olyan egyszerű ám ez! Nem csak Bp-ről utaznak Zalaegerszegre, hanem Pécsről, Szegedről, Győrből, nem lehet mindent mindehez igazítani. És a "helyközi járatok" egyéb helyen lévő csatlakozásairól nem is beszélve.

 

"A felfele utazás ha lehet még rosszabb, egyedül a vasárnap esti 17.00-s járat van, amivel elfogadható idő alatt el lehet jutni pestre"

 

Ezt nem értem.

Az 5:10-es, az 5:20-as, a 6:30-as, a 8:40-es, a 12:30-as, Vasárnap a17:00-ás, a 19:00-ás, ezek mind gyorsjáratok, azért lehet válogatni bőven:-)

 

"Egyszerűen hihetetlen, hogy a reggeli 5:10 es járatot egyik faluból se lehet elérni"

 

Az ok nagyon egyszerű: A Gratis nem járul hozzá, hogy később indulhason. Mindenki tudja hogy 5:30 lenne az ideális.

 

"Ami még nagyon bosszant a pestről haza való utazásban, az a 10-15 perces pihenő. Ha a Volánbusz megteheti, hogy nem vár a 17.00-s járat, akkor a zalások mért nem? "

 

Én úgy tudom, hogy a Volánbusz is vár. A 17:00-ás járatával bizonyosan.

Lehet, hogy Te kibírod 3 órán keresztül mosdó nélkül, de a többség nem...

 

 

Előzmény: Törölt nick (275)