Törölt nick Creative Commons License 2006.12.24 0 0 271

Vegigolvastam az eddig hozzászólásokat, egy észrevételem lenne. A JOP-515 S317 GT HD 2003-as évjárat, láttam a azonosító tábláján. Valaki 99-et írt, de nem kötöszködni akarok. Nagyon jó kényelmes busz, csak egy kicsit vérszegény az egerszegi 315 GT HD (automata)-hez képest. 

Meg nekem nem jön be eddig a csere-bere, mármint hogy a 12:15-ös meg a 14:00-s járatokat megcserélték, amikor jöttem velük, a lentiek mindig késtek... És szerintem a lentieknek se jobb, mert így napi egy busszal kevesebbjük van, a pénteki közvetlen járatuk sincs már 14kor, hétközben pedig eddig volt csatlakozásuk a 2 es járatról fél 6 körül. (Szerdán például 3 ember utazott BP-Lentibe).

Szerintem az lett volna az értelmes változtatás, hogy a 12:15 ös járat idejét eltolják 12:30 vagy 40-re, és akkor nem kell várnia egerszegen fél órát.

 

A 315GT-ről (IAB-864) nincs valakinek képe, ami előtte járt a Lenti-Bp vonalon?

 

Még egy kérdésem is lenne, hátha tudjátok. Ikarus E 98 ból hány van összesen a volánnak, és milyen "kiosztásban"? Eddig 6-ot számoltam... Egy Egerszeg, egy Lenti, a többit nem tudom. Ahogy nézegettem, az alvázuk, különböző...