Téboy1 Creative Commons License 2006.12.21 0 0 266

Sziasztok!

 

Topikhoz fűződik a téma de más....Naszóval kezdeném is!

 

Kedves Nemeza!

 

Ma sikerült ismét Man SL223-as V-Transmann busszal 14/114/50/58-as viszonylaton utaznom,hát és eléggé meglepő módon.....Naontiszta utasterű busz volt kiadva! Kivéve plafonon,de ott szerintem senki sem kapaszkodik,illetve ül le a ruhájában! Akárhány járatukon mentem mind1ik szép tiszta volt... Most akkor késsenek a forgaloba kiadott buszok takarítás miatt garázsból kifelé műszakbaálláskor,vagy végállomáson???Korábban BKV-nál budaörsön piros/fekete 40-es takarították,ez sem volt elég az utasoknak,SŐT,szóvátették,lecseszték pár éve emiatt a Vezetőt,aki elég pontossan elmagyarázta felszólaló utasnak: Vezér:-Kéremszépen! Még takarítják a buszt! Nos? Ha ez se jó,meg az se akkor mi legyen???Utánna eltűntek a takarítóbrigád Tagjai...Soha többé nem láttam Őket...V-Transnál tiszták,gyorsak,szuper szolgáltatást képes nyújtani eme cég... Van egy nagyszerű ötletem,bár lehet hogy sértődés lesz belölle....Nemtom! Ha igen bocsika!  Szerintem Akinek nemtetszik a szolgáltatás,szerződjön a V-Transmannhoz busztakarítónak telephelyre,és tartsa rendben őket! ( ! Ha van munkaerőfelvétel ! )

Előzmény: nemeza (258)