sialot Creative Commons License 2006.12.19 0 0 2151
Nem mindenképpen pisiszex, de mégis ehhez kapcsolódó téma.

Kollégáimmal kiküldetésben voltunk. Összesen négyen, két férfi, két nő. Hazafelé tartva - mivel még legalább két órás út állt előttünk -, úgy döntöttünk, hogy megvacsorázunk. Találtunk is egy alkalmas éttermet az út mellett. A vacsorához sört kértünk, kollégám, aki az autót vezette, valamilyen üdítőt ívott. Kellemesen meleg tavaszi nap volt, jól esett a sör, talán két üveggel is megittunk fejenként. A hölgyek sem nagyon maradtak le tőlem az ívásban. Indultunk tovább, hazafelé. Az ital folyadékrésze azonban megtette hatását, hamarosan igencsak kellett pisilni. Láttam, hogy egyik kolléganőm is hasonló gondokkal küzd. – Te Zoli, ha nem állsz meg azonnal, itt minden el fog ázni alattam. – mondta Anna. - Itt nem lehet, de mindjárt lesz egy pihenő, addig bírd ki! – válaszolta Zoli. Tényleg baj nélkül elértük a helyet. Az összedőlni készülő wc-t, állapota és a szagok alapján, már messziről alkalmatlannak ítéltük meg, ezért berohantunk egy bokros területre (ha összeszorított lábakkal lehet rohanni). Már vártam, hogy én jobbra, te balra, de Anna megszólalt: – Segítsél gyorsan levetkőzni, nem akarom lepisilni a nadrágom szárát. - Majd térdig tolta farmerét, sietségében a bugyijával együtt. Innen én húztam le róla mindkettőt, közben volt időm megcsodálni, borotvált, kicsit szétnyíló, halványbarna, de a nyílás mélyén, még a kevés fényben is rózsaszín punciját. Annát ez látszólag cseppet sem zavarta, ő csak a közeli megkönnyebbülésére tudott koncentrálni. Azonnal, velem szemben le is guggolt, és elengedte veséje produktumát. Két ujjal kicsit szétnyitotta ajkai, így a számomra láthatóvá tett parányi kis lyukacskából előtörő pisisugár, messze őelőtte landolt a fűben. Anna behunyt szemmel, átszellemült arccal teljesen elengedte magát. A bő sugár nagyon lassan kezdett apadni, míg végül csepegéssé szelídült. Ekkor újra megszólalt: - A nadrágom zsebében van papírzsepi, vegyél elő egyet. – Elővettem, majd úgy éreztem, megtehetem, és elkezdtem törölgetni a számomra oly csodás testrészt. Anna, aki közben felállt, bár többször összerezdült, nem tiltakozott, mosolyogva tűrte a kényeztetést. Igyekeztem minél többször csupasz puncija bőréhez érnem a kezemmel. Végül sikerült szárazra törölnöm. Ezután a segítségemmel felöltözött. Csakhogy a látottak nem maradtak hatás nélkül rám és igencsak megkeményedtem. Egy kicsit várnom kellett, míg én is elengedhettem magam. Anna csak erre várt. - Te megpisiltettél, most én következem. – Nem tudom, hogyan gondolod, de ha újra felizgatsz, nem fog menni. – mondtam. Erre ő: - Próbáljuk meg! – És egy határozott mozdulattal átvette kezemből a farkamat, amiből már folyt a pisi. A sugárral köröket rajzolt a fűbe. Én is megkönnyebbültem és az újabb keményedés előtt sikerült mindent kiürítenem magamból. El akartam rakni a farkamat, de egy papírzsepivel most Anna törölte szárazra. Nem voltam messze attól, hogy elélvezzek. Ezt Anna is látta rajtam, ezért megjegyezte: - Ne problémázz rajta, az én puncim is újra nedves, de most nem a pisitől. De most már mennünk kell. - Visszamentünk kollégáinkhoz, akik már vártak bennünket, és hazaautóztunk.

Pár nappal később, mikor csak ketten voltunk az irodában Annával, elkezdett beszélni: - Ami kettőnk között történt ott a pihenőben, úgy érzem, mindkettőnknek jelentett valamit, és biztos, hogy nem rosszat. De nekem férjem van, neked feleséged, ezért nem lenne jó, ha bármilyen folytatása lenne a dolognak. Ki kell próbálni, hátha az igazi pisiszex is megy a pároddal. Én is ki fogom próbálni. De ami velünk történt, az maradjon kettőnk titka. – Ezután hirtelen szájon csókolt, úgy, mint aki így akar lezárni valamit. És tényleg, azóta is jó, egymást segítő kollégák maradtunk. Ami a pisiszexet illeti, kipróbáltuk a feleségemmel, de nem vált szokásunkká, de e nélkül is jól megvagyunk.