Törölt nick Creative Commons License 2006.12.16 0 0 509

...sajna elég sűrűn kell látogatnom ezt a helyet...persze nem mintha az előzőtől eltérő okok miatt tenném ezt...

...csak...vissza-vissza olvasom azt, hogy mielőbb meg kellene tőlük szabadulni...elpaterolni őket a fenébe... ...és..ezt mind KIKRŐL írja?????????!!!!! ...akiket mindennél fontosabbnak tartok...akik az életemet jelentik... csak nem a kis Etákat és Nucinúlakat illetné ez a...megtiszteltetés, hogy esetleg mehetnének...38-asnak? vagy...jaj! sorry! az a vonal túl jó hozzájuk...sajnálom! hujujuj!

...asszem megtaláltad azt a pontot nálam, amit...nem kellett volna. ...mert...-ek. nemtudom, hogy olvasod-e ezt a topicot- a legnagyobb baj nem is talán az, hogy...ilyen véleményen vagy. hanem...hogy mindezt a legeslegnagyobbfokú nyugodtsággal és természetességgel nyilvánítod ki egy...7-173mániás topicban. és...rohadtul nem érdekel téged, hogy ezzel kurvára megbántasz embereket, és...engem meg egyenesen a sírba taszítasz. ...tudod én nem szeretnék pótolni...vagyis...már egyszer életem során megtettem, de többször nem leszek ennek részese. még 38-as sem leszek. sőt, még gyors huszas sem. a vicces az, hogy Te vagy/voltál azon rohadtkevesek egyike, akik szinte mindent tudtak rólam...és...aszittem, ezt így komolyan veszed, meg nincs hiába...de...dehogy ennek ellenére ilyet... hm. jó. de ezt míg élek, el nem felejtem.

...corps...