Törölt nick Creative Commons License 2006.12.16 0 0 2955
" Viszek filmeseket is magammal."

Ez kedves, de én nem pályázom a filmsztárságra. Ha azt mondod, hogy akarattal nem befolyásolható a kerék forgásiránya, akkor viszont elmondom neked, hogy tévedsz. Én a saját szememmel láttam ilyet. Vannak akik ezt minden további nélkül képesek megcsinálni. Sőt, magam láttam, hogy két ember egymás hogyan volt képes zavarni. Meglepő látvány amikor egy gyorsan forgó kerék egyszercsak megáll mint a cövek. Pedig csak a másik ember ránézett a pörgető kezére. És az a szemkontatktus idejére képtelen volt újra pörgetésre bírni a kereket. Én azt gondolom, hogy az ilyen hirtelen megállást és állvamaradást még nehezebben lehetne megokolni mindenféle hajánál fogva előrángatott " biztos a levegő mozgatja" szöveggel.

Egyébként pedig az őszinteségedért cserébe elmondom neked én is őszintén, hogy nekem veled ellentétben nincs semmiféle bizonyítási kényszerem semmivel és senkivel szenben. Ha forog akkor forog, hameg nem akkor nem. Érdekel, kíváncsi vagyok rá, de egyetlen lépést sem teszek annak érdekében, hogy másoknak bármit is bizonygassak.
Előzmény: Iván Gábor (2951)