fr.uzsi Creative Commons License 2006.12.15 0 0 72380
Hát, hő-ügyben nem nagyon tudok segíteni, mert én életemben kb három ciklusban mértem. :)) Nem volt hozzá türelmem, hogy grafikonozzak, abban az özönvíz előtti időben, amikor ezzel szórakoztattam magam, még ugye nem volt igazán elterjedt a net, nem volt fertilityfriend.com, én meg a hülye kis menstruációs naptárban utáltam ezzel kínlódni. :))) Igen elvileg a menstruáció elejéig fenn maradhat a hő. Tovább nem, mert ugye a progitól magas, és annak vissza kell esnie, tudod a harmadik napi vérvétel is azért a 2-5 nap között szokott lenni, mert addigra nyugalmi állapotba kerül a hormonháztartás. Mondjuk, ha nem repedt meg és nincs sárgatest, akkor elméletileg a progidnak is alacsonynak kéne lenni, és akkor a hődnek is. Ja, elég érdekes. Nem kérdezed meg kheriont? Hogy az UH-n hogy kell kinéznie a sárgatestnek, illetve egy meg nem repedt tüszőnek? Mert még az jutott eszembe, hogy mi van, ha az egy szép sárgatest ciszta, amit meg nem repedt tüszőnek értékelt. Bár amikor nekem volt ilyenem, azt is láttam az UH-n. Mert az a ciszta is olyan buborékforma volt. Én minden látok állandóan, csak a sárgatesteket soha. :)
Előzmény: krisina (72379)