mmormota Creative Commons License 2006.12.14 0 0 27772

Az, amit lerajzoltál, nekem teljesen tiszta és világos.

 

Ami ott nekem tökéletesen érthetetlen volt, az az, hogy neked mi bajod vele, hol látsz egyáltalán problémát.

 

Egy darabig próbálkoztam annak magyarázatával, hogy bevittél egy aszimmetriát azzal, hogy a mérő fényjelet merre indítottad. Ezt vagy nem tartorrad lényegesnek, vagy ki tudja, mindenesetre elakadt a vita. Nem értettem az álláspontodat, el se tudtam képzelni, hol látsz gondot. Ebbe egy idő után beletörődtem, és elakadt a vita.

 

Gondoltam, hátha lesz valaki, aki érti, mit akarsz, és kiújul a vita. Nem akadt.

 

 

 

Néha mintha arra céloztál volna, hogy ha látsz pl. egy módszert arra, hogy kiderítsd, - melyik test változása valódi változás

- vagy hogy kiderítsd, melyik testnek kellett gyorsuláson átesnie ahhoz, hogy a vázolt eredmény létreköjjön.

 

Ezért javasoltan, ha így véled, ne habozz, írd le, egész pontosan hogy kell ezt csinálni. De nem írtad le, mindig visszakoztál, hogy hát nem is biztos meg ki tudja. Pedig ha leírod, mit veszíthetsz? Legfeljebb nem jó, megmutatja neked valaki a hibát, megérted, előrébb vagy.

 

Így meg állandóan kérdezel valami érthetetlen, és senki se tud hozzászólni. 

 

Itt tartunk most.

Előzmény: Adi001 (27770)