martindoc Creative Commons License 2006.12.13 0 0 68

Kedves Brazsik!

 

Kicsit melléfogtál, én nem vagyok sem marketinges, de még csak a GTC-nél sem dolgozom.

 

Az infókat azért írtam a fórumra, hogy ne tünjön el végleg, hanem ha valaki még itt vett / vesz lakást, akkor meg lehessen beszélni a tapasztalatokat. Pont ilyen infókra gondoltam, amiket te is írtál ma.

 

Azt gondolod, hogy én szeretném, hogy bepalizzanak, és az első lakásomba soha ne tudjak beköltözni? Hát nagyon nem, uh. amiket itt leírtál, ezek után 3-szor meggondolom, hogy aláírjam-e velük egyáltalán a végleges szerződést.

 

Köszönöm a dícséretet a képekkel kapcsolatban:-)  Barátnőmmel kimentünk a Márton-napi rendezvényre Budaörsre, és a 1,5 éves digigépemmel csináltam a 2 képet. A földmunkák elkezdéséről csak annyit: ha két vakondtúrás (ami kb. ott, akkor volt) földmunka, akkor már elkezdődtek november elején is a földmunkák. Nem is értem, hogy kezdhették volna ela túrást ott, hiszen még NINCS is a tulajdonukban a telek!

 

Egyébként ha a GTC / OC párostól valaki még olvassa a fórumot: vannak eladó marketing fotóim a telekról, olyan is, ami a Széchényi hegy tetejéről készült.

 

Előzmény: Brazsik (65)