KiberLovag Creative Commons License 2006.12.11 0 0 topiknyitó

Üdv mindenkinek!

 

Segítségeteket kérném, van itt nekem egy SB audigy 2 (ha minden igaz value) kártya. Modellszáma: SB0400

 

A kártya most került átpakolásra egy korábbi konfigból egy másikba. A korábbi gépen is, és most is annyi a feladata, hogy egy Genius 5.1 szettet hajtson meg, leginkább filmnézés céljából... Nos a korábbi gépnél nem is volt semmi baj, de a CD, amiről telepítettem a szoftvereket hozzá egy költözés alkalmával vélhetőleg elkallódott... :( A creative support oldalról letölthető cuccok korántsem rendelkeznek azzal a tudással, mint az eredeti anyag. Igazság szerint nem vagyok benne biztos, hogy volt CD, de azért valószínűséítem, mert ha más forrású a driver, akkor egy fix helyen mindíg megvannak, és ennek nincs meg, a régi gép vinyóját is végigtúrtam az ügyben, eredménytelenül...

 

No de a lényeg, annó a driverben valamit át kellett állítanom, hogy a SUB megszólaljon, és megadhadtam azt is, milyen frekinél vág, nekem ennél több nem is igazán kell... most pedig nem szól a sub-om...  a 3 jacket sokszor ellenőriztem, elvileg minden stimmel, és korábban se volt baj velük... minden beállítást átnéztem, értelemszerűen beállítottam, hogy 5.1, semmi...

 

HELP, esetleg megvan valakinek az eredeti CD? ISO-ban szívesen venném, FTP elérést tudok biztosítani... :)

 

Előre is köszönöm:

KL

:)