Törölt nick Creative Commons License 2006.12.11 0 0 27377
Hagyjuk már ezt a Taylor-Wheelert. Kb. háromszor vettem már ki a könyvtárból, egy hulladék.

Egyébként gratulálok. Akár "mmormota 2" is lehetne a nicked, amikor kényes kérdésekkel szembesülsz, úgy csinálsz, mint mmormota, vagy úgy mint a gyerekek, ha félelmetes dologgal találkoznak, a szemük elé teszik a kezüket, gondolván, ha ők nem látják a veszélyt, az sem látja őket.

Viszont képtelen vagy egyenes kérdésekre egyenes választ adni. Korábban elismerted, hogy ugrik a földi óra. Ezután felvázoltam neked azt az elrendezést, amikor az iker átugrik egy Föld felé tartó űrhajóra a visszafordulás helyett. Arra az egészen egyszerű kérdésre kellett volna válaszolnod, hogyha az iker ugrást lát a földi órán, mit lát az űrhajón lévő utas, aki eredetileg is a hajón volt. Nos, ahelyett hogy a kérdésre válaszoltál volna, jössz mindenféle mellébeszéléssel. Ez baromi szomorú. Sajnálom, hogy te is inkább ragaszkodsz a téveszméidhez, minthogy megpróbálnál világosan gondolkodni. Így én is lassabban tudok haladni, mert nem tudok a lényegre koncentrálni, hanem állandóan a mellébeszélések elhárításával kell foglalkoznom.
Előzmény: gyremete (27253)