Stylist Creative Commons License 2006.12.10 0 0 15024

Off:

Tudhattam volna, hogy valaki mindig felhozza az oroszokat! :-)) De a valóság az, hogy azon túl, hogy nagyon macsó videókat tudnak "kiszivárogtatni", a Szpecnaz meg az OMON szerintem sz..rt sem ér! Lett volna lehetőségük a bizonyításra pl. Afganisztánban, de a vége csúfos kivonulás lett. Érdekes módon, ma ugyanonnan a Rangereket nem sikerül "kiutálni" a törölközőfejűeknek! :-)) Semmit sem tudtak kezdeni a kaukázusi problémával sem, így aztán Grozníjtól Mahacskaláig továbbra is egy lőporos hordón ülnek. Az általam felsorolt egységek viszont már többször is a gyakorlatban bizonyítottak. Ezért a Francia Idegenlégió ( Csádtól az Öböl-háborúig ) az S.A.S. ( Falkland Szigetektől Irakig ) és az amerikai U.S.M.C, Delta Force, Navy Seals, és Rangers ( Grenada, Sivatagi Vihar, Afganisztán, stb. ) nevezhetők a világ élvonalának a kiképzést és a katonai képességeket tekintve!

On:

Mindezzel természetesen nem J.D. és társai teljesítményét értékeltem le, mert tényleg emberfelettit produkáltak, amit csak nehezített az, hogy a kiszolgálásuk a Honvédség részéről nem mérhető a fentebb említett elit alakulatok fegyverzeti, logisztikai, élelmezési, egészségügyi, stb. ellátásához... :-((

Üdv: