zsanettka07 Creative Commons License 2006.12.10 0 0 509
én leírtam mért nem mentem ki időben... mert be kellett mára fejeznem a leckét mert holnap egy csomó magolni való van,és amint kijöttem volna a wcről,l azonnal mással kezdtem volna el készülni. Így meg az van, hogy minél hamarabb befejezem annál hamarabb kimegyek... de annyira belemerültem leckeírásba, hogy el is felejtettem ezt a pisis dolgot. Figy. Nem élvezem az ingert, fáj,kellemetlen és, ha nagyon erős, csak erre tudok gondolni. Ha pisis cucc van rajtam, az se jó, mert jég hideg és nemi betegséget is okozhat. A dugdosást meg utálom, mert rettegek, hogy mi van akkor, ha előkerül egy pisis cuccom. Talán ezért is sikerült kigyógyulnom a pisiimádásból. Meg azok alapján is k,i tudtam gyógyulni, amiket itt olvastam. Remélem egyszer majd Te is kinövöd ezt a butaságot és nem fog ennyire foglalkoztatni... Nekem ez a bepisilés egy kellemetlen kaland volt,  de volt olyan is, amit vicces kalandként fogok fel. Én így különösebben nem foglalkozom azzal, hogy egy nap hányszor kell pisilnem, mert a vizelett visszartás+pisilés, az is a nap részéhez tartozik. Ez nolyan, mintha nyitnék arról egy topikot, amiben egy óráig azt belezzük, hogy ki hogy fésülködik, vagy eszi meg a reggelijét. Egy fél órában jó erről beszélni, vicces beleondolni, hogy mással hogy történtek meg a balesetek és jót lehet nevetni a rég történt cikis szitukon is... de az picit kóros, ha valaki a nap 24 órájában csak a pisilésről tud beszélni. Two, nagyon remélem, hogy hamar ki fogsz gyógyulni ebből az ökörségből és Te is inkább csak nevetni fgsz ezeken a sztorikon, mint, hogy állandóan ezt olvasgasd... és ezt remélem minden egyes fórumozónak. :)