144000 Creative Commons License 2006.12.09 0 0 245
„Kicsinyeim, ti vagytok Szent Szívünk szőlője! Jöjjetek kis gyermekeim, és figyeljetek: ki örül közületek az örök életnek? Imádjatok engem ezért Szentségem ragyogásában! Legyetek állhatatosak az imádságban! A Sátánt a rózsafüzér fogja láncra verni. Legyetek állhatatosak a gyónásban, kis gyermekeim, hogy olyan gyakran fogadhassatok engem az Oltáriszentségben, amilyen gyakran csak tudtok! Böjtöljetek kenyéren és vízen hetente kétszer, hogy engesztelést nyújtsatok és áldozatot hozzatok! Ne nézzetek se jobbra, se balra, hanem előre, ahol én vagyok! Ahova én megyek, oda jöttök ti is. Ahol én élek, ott fogtok élni ti is. Szeretteim, ezek az én tanításaim. Szavamat mindennapi kenyérként kellene vennetek, ez a ti mennyei kenyeretek, ez a ti életetek. Jöjjetek gyakran hozzám, és ajánljátok fel magatokat Szentséges Szívemnek! Akkor rátok lehelek, enyémekké teszlek, hogy terjesszétek Szavamat a világ négy sarkában. Ne feledkezzetek meg arról, hogy gondolataitok legyenek az én gondolataim, vágyaitok az én vágyaim! Kövessetek engem! Boldogok vagytok, akik nem láttok engem, és mégis hisztek. Szeretetem sóhaját hagyom homlokotokon. Áldjatok és szeressetek engem!”