fr.uzsi Creative Commons License 2006.12.07 0 0 72235

Alma!

Én nagyon elégedett vagyok Tapolcával. :) Pedig még nem sikerült a baba, de ennek ellenére szeretek oda járni, már ha lehet mondani ilyet egy meddőségi intézet esetében. :) Nagyon jó a légkör, nagyon normális mindenki. Török doki az ország egyik legjobb szakembere, ő egy kissé halk- és szűkszavú, de ugye nem szóvivőt keres ilyenkor az ember, hanem jó meddőségi dokit. :)

Lehet, hogy sok eredményetek van, de arra készülj fel, hogy bizonyos vizsgálatokat megismételtethetnek, vagy azért mert szeretika   saját eredményeiket alapul venni, vagy azért mert esetleg már réginek ítélik a meglévőt. És azért mert lombikra mentek, attól függetlenül bizonyos vizsgálatokat nálad is meg kell csinálni. Pl átjárhatósági, hiába nem számít elvben, hogy átjárható-e a petevezetéked, ezt például azért kell megcsinálni, mert ha esetleg folyadék van a petevezetékben, akkor az remekül ki tudja mosni a beültetett embriókat. Mondjuk post coitális teszt biztos nem lesz nálatok. :) Nálunk sem volt, mert ugye nálunk is a spermakép miatt egyből lombik volt.

Én nem tudok rosszat mondani róluk, és remélem Neked sem okoznak majd csalódást. :)

 

 

Előzmény: Alma30 (72234)