palfalvicsanad
2006.12.05
|
|
0 0
15
|
Sziasztok!
Segítségre van szükségem!!!
Sigma 70-200 HSM Macro obit vettem, Németországban, online. Obi megjött, viszont tökéletesen egyértelműen front frocus problémája volt. Visszaküldtem. A pénzt nem akarják viszont visszaadni, mondván, az objektív és a napfényellenző kis gagyi, Sigma-feliratú zacsiját bizony nem mellékeltem. Minden más megvolt, de ezt a két zacsit kidobtam, mikor kibontottam a csomagot. Hibát követtem el, úgy látszik.
Nem megoldás, hogy az objektívet megjavíttatom, és mégis megtartom, ugyanis közben már vettem egy Canon 70-200 f2.8 L-et. Két nagyon hasonló objektívre pedig értelemszerűen nincs szükségem.
Ki tudna valaki segíteni ezzel a két nejlontasakkal, please...?? Természetesen nem ingyen gondoltam. NAGYON FONTOS lenne.
köszi |
|