Tima2 Creative Commons License 2006.12.01 0 0 865

Hát ha beülnél Rikihez, előbb-utóbb ő is odamenne kíváncsiskodni és még meg is érinthetnéd:)

 

A farkasok mit csinálhatnak abból ott szerinted, amire "kitalálták" őket?

Nem vadászhatnak, nem nevelhetnek utódokat, nem akkora területen élnek, mint a természetben. Fogságban élnek így is, bár fogság és fogság közt is van persze különbség.

Jó régen, talán a Veszprémi Állatkertben láttam egy tigrist, egy pici ketrecben, a beton ki volt taposva, a tigris ugyanazokat a köröket rótta, gondolom évek óta, mindig ugyanoda lépve. Az tényleg szörnyű volt:((, de szerintem manapság már egyre jobban igyekeznek az állatkertek minél jobb körülményeket teremteni az állataiknak.

 

 

Azokkal a farkasokkal találkoztál, amelyeket ELTE-s lányok neveltek fel, a farkast összehasonlítandó a kutyával?  Láttad a farkaslesen-t? Na ők aztán szocializálva lettek emberre és minden egyébre, amennyire csak lehet egy farkast.

Én azért irigyellek a farkassimogatásért:))

 

 

Riki tegnap is egeret evett, igaz ezt én ejtettem el, nem ő. Besurrant az egér a lakásba, a kutya és a macska kiszagolta és jelezte, én meg megfogtam.

Megette, de azért igaz, ami igaz, a múltkori élő sokkal-sokkal jobban tetszett neki.

Előzmény: amarok0 (864)