Fustolo tudo Creative Commons License 2006.12.01 0 0 3523
Ha teljesen kitilatnák a cigit sok ember munkanélküli lenne. Nem lenne aki elultetné a dohányt, aki bepermetezné a kártevökkel szembe, aki leszedné a dohányleveleket, nem lennének dohánygyárak akik feldolgoznák a dohánylevelet, nem lennének akik kamionokkal szállítják a cigit, nem lennének dílerek akik szállítják a cigit, a trafikusok pedig bezárhatnának, mert az újságeladásból nem élnének meg!!! Az orvosoknak sokkal kevesebb munkájuk lenne, tehát kevesebb orvosra lenne szükség!!! Nem beszélve a gyógyszergyárakról akik dolgoznak a legújabb gyógyszereken a tüdörák ellen, vagy az infarktus ellen!!! Nos látjátok nem dohányzók, hogy mennyi munkanélküli lenne nélkülünk!??! Valahol még hálásak is lehettek nekünk. Én ha pld. megérem a 60 éves kort és meghalok a dohányzás miatt, lehet, hogy ti nemdohányzók fogjátok ÉLVEZNI az én nyugdíjamat!!! Valójában én rátok dolgozom, hogy nektek több jusson!!! Ha a dohányzás annyira ártalmas mint mondjátok, akkor lehet, hogy olyan erös infarktust kapok, amitöl egy pillanat alatt meghalok, tehát nem kell az egészségügynek kiadást fordítani rám!!! Persze az is megeshet, hogy sokáig fogok szenvedni! Ez benne van a pakliban!
Előzmény: bejuma (3471)