Fustolo tudo Creative Commons License 2006.12.01 0 0 3522
Tudod veled az a baj, hogy neked minden ember aki dohányos az függö droid, hülye bagós, stb.stb.., Úgy hiszem, hogy ha rajtad múlna, akkor minket dohányosokat ha tehetnéd kiirtanál a világból. Szerintem nincs is dohányzó barátod?! Cáfolj meg, ha nem írok igazat! Bár cáfolni azt nagyon tudsz! El kell fogadnod, hogy aki dohányzik és még ráadásul szeret is füstölögni az hagy tegye! Nem a te tüdöd vagy szíved fogja bánni. Abban egyetértek veled, hogy sok dohányos embernek másként kellene viszonyulnia a nemdohányzókhoz, de ti nemdohányzók is sok borsot törtök a dohányosok orra alá, sokszor meggondolatlanul! Igen, igazad van abban is, hogy minek van a dohányellenes törvény, ha "szarik rá" sok dohányos és nem tartja be?! Ezen tényleg változtani kell! De aki akar és szeret cigizni, ráadásul a kijelölt helyeken, akkor könyörgöm, hagy csináljuk!! Amúgy írjál már nekem olyan helyet, ahol nyugodtan rágyújthatok! Mert szerinted az utcán vagy a balkonon sem lehetséges! Tudom te azt szeretnéd, hogy sehol sem lehessen rágyújtani, de elszomorítalak ez még egyhamar nem fog bekövetkezni! Na most akkor rágyújtok, milyen cigit ajánlasz???!!
Előzmény: NoCigi (3508)