fr.uzsi Creative Commons License 2006.12.01 0 0 72182

Ez így ebben a formában nem igaz! Mármint, hogy betiltották a Gynevacot.

Az van, hogy bizonyos uniós előírások miatt már nem lehetett 2004. május 1. után úgy forgalmazni mint addig. Azt hiszem, hogy ezzel a gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású készítmény kategóriával volt ez is összefüggésben, mert ezt a fogalmat az Unió nem ismeri. Akkor egy ideig tényleg nem lehetett sehol hozzájutni. Csatlakozvan milna1 összeesküvés elméletéhez, szerintem is az akkor nyakukon maradt raktárkészlettől próbáltak aztán szabadulni, ezért jelent meg újra a sajtóban több cikk is, foglalkozott vele a Fókusz, ez csak ismeretség kérdése, hogy miről írnak az újságok :), hogy aztán megnőjön a kereslet a cucc iránt, és ezért van az is, hogy lejárt vagy lejárófélben lévő oltóanyagok vannak forgalomban. Mert ezek még 2004 május elseje előtt készültek.

Hozzáteszem, ez az én összeesküvés elméletem :)))

Az mindenesetre tény, hogy 2004. május 4. után nem lehetett kapni egyáltalán egy jó ideig, sőt akkoriban erről a Gynevac honlapon is volt valamennyi infó, hogy bocsi, további engedélyeztetési eljárás miatt egyelőre nélkülözniük kell a pacienseknek ezt a kiváló terméket.

Azt is hozzáteszem, hogy én kb 3 éve megcsináltam a kúrát. Bajom nem lett tőle :), de gyerekem sincs:(.

Előzmény: moniÁ (72180)