k.novotny Creative Commons License 2006.11.30 0 0 21041

Azt hiszem félreértettél megint csak

 

 

Egyetlen egy 520-as átszámozási dolgot nem tettem közzé, és a (továbbiakban sem fogok a további viták elkerülése végett), csak anyít írtam, hogy a különböző hivatalos papírokkal bizony fenntartásaim vannak, természetesen ezek között vannak olyanok is amit elkell fogadnom, mert nem tudom más adattal, adatokkal ütköztetni, de abban a pillanatban amikor egy másik adattal (adatokkal ez megtörténik, és ráadásul ellentmondásosak) akkor mindig előjönnek a hátsó gondolataim, hogy a hivatalos papírok valamilyen formában esetlegesen meg vannak hamisítva, elvannak írva stb.. Erre probáltam a személykocsik esetében rávilágítani, hiszen GEORGIE barátunk Dunakeszin hatalmas nyomozást végzett, rengeteg energiát belefektetve, és lám a hivatalos dokumentumok (nyilvántartási lapok) hitele egyből érvényét vesztette. De az általam beidézett kocsik nyilvántartási lapjairól leírt számokon is egyértelműen látszik azok helytelen és rossz vezetése. A kérdésem felé pedig csak az volt, hogy ha a nyilvántartási lap rossz, a kocsin való felíratozás rossz (állítolag mindkettő hiteles) akkor mi a jó.

 

És valójában itt kell ezt a témát lezárnunk.

Előzmény: 7578 (21039)