ani0227 Creative Commons License 2006.11.30 0 0 72158
Igen már jobban vagyok!Összeszedtem már magam!Hétfőn kellett felhívjam a dokinőt,de mivel nem dolgozik nem tudtam vele beszélni.Csak azt nem tudom miért mondta,hogy hétfőn hívjam!Én már nem szivesen mennék vissza az intézetbe,és nem is fogok.Csak azt nem tudom,hogy neki kell e írni ezekután valamilyen zárót,vagy meg kell e vizsgáljon.Mert ha nem,akkor engem nem lát többet!
Az itteni nőgyógyászom elintézi ha akarom,hogy átvegyenjek máshova.Szerintem Debrecent választom,mert nekünk az közelebb van.De még nem hallottam róluk semmit.Jövőhéten fogom megkérni,hogy intézze el.A fejleményekről meg majd írok!
Sz.-en a doktor nagyon szimpatikus,de állítólag nem olyan eredményes.Inszeminációt végzett már nekem,mikor nem volt ott a doktornő.De csak fél mennyiségű ovitrelle-t adatott be nekem,mert úgy látta elég lesz,de mégsem lett ovulációm.(ami az asztalon derült ki,mégis meg lett csinálva)(-40000)
És veled milyen volt a doktornő?Nálunk az elbeszélgetésen végig ásítozott,nagyon unta a banánt.Szeged környéki vagy?Ha nála leszel én bízom benne azért,hogy veled nem fognak ilyen dolgok történni.Amúgy jó szakember.Szorítok neked!
Előzmény: *LAra* (72147)