szemközti sáv Creative Commons License 2006.11.29 0 0 11

 

Sziasztok!

 

 Bocsi, hogy ideírok, de a topik címek alapján nem találtam erre alkalmasabb helyet....

 

Az az egyszerű kérdésem lenne, hogy hogyan lehet video filet (*.wmv) letölteni egy honlapról, ha esetleg magára a letöltésre mutató link nincs megadva? Hozzáteszem, nem fizetős, vagy illegális anyagról van szó, egy francia tévé az M6 "KiMitTud?" szerű műsorából szeretnék letölteni egy számot... A "voil video"-ra kattintva --némi orange reklám után-- gond nélkül meg lehet nézni az explorer ablakjában, illetve a file címét a MediaPlayer OpenURLjébe írva szintén gond nélkül megnézhető. (viszont a reklám video, illetve az azt követő műsorszám két külön file lehet... már csak a méretükből is ez következik, de egymás után indulnak el és letölteni sem egyszerre, sem külön külön nem tudom)

 

 Én viszont magát a filet is szeretném letölteni, mert fel akarom rakni a mobilomra....

 

Tehát aza kérdésem lenne, hogy hogyan tölthető le a számítógépre egy ilyen file? Gondolom, valamilyen spéci progi kell hozzá, ami nekem biztos hogy nincs (nem vagyok valami nagy letöltögetős típus)

 

Köszi a válaszokat előre is!

 

sáv