ckerti Creative Commons License 2006.11.22 0 0 1025

Elolvasgattam a linkeket (jó volt őket újra látni), de vitába szállnék.

A saját OII-ön nincs erősített alsó burkolat és megnövelt hasmagasság, de a következő rendelésnél elgondolkoznék legalább az alsó védelmen.

Én vigyázok a kocsira, nem nagyon állok járdára, nagyon ritkán járok földúton, ahol leérne az alja, de ennek ellenére a műanyag burkolat a motortér alatt már több helyen elrepedt.

Ha jól látom a Skoda Magyarország honlapján, az alsó burkolat 8.400,- Ft.

Annyit megér, tuti beikszelném, mert a műanyag pótlása (nem garanciális csere) 14 eFt, utólag a gyári, fém burkolatot -a szerviz szerint- egy pótlólagos merevítő hiányában nem lehet felszerelni, pedig csak 3 eFt-al drágább.

 

A megemelt hasmagasság akkor lehet fontos, ha sokat jársz földúton, hóban, vagy parkolsz járdára.

Valaki írta máshol, hogy ezzel rendelte és nem érezni stabilitásvesztést.

Ha van is, akkor csak magas sebességnél jelentkezik a labilisabb viselkedés.

Nem kell száguldozni 160 felett és kész.

Mondjuk az 1,4-es motorral nem is nagyon fogsz. Tudni tud, de nem szeret szerintem annyival menni.

Mellesleg én úgy tudom, az emelés 20mm az alapállapothoz képest.

 

A kedvezmények nem hangzanak rosszul, de az alufelni nyári gumival a Gift tartozéka, az nem ajándék.

Ha jól számol a Skoda Magyarország honlapján a konfigurátor, akkor a felszerelve 4.13 MFt árú kocsit adnák Neked 3,95 MFt-ért (alapár 3,9!).

 

Ennél azért lehet jobbat elérni, ha elküldöd ezt az ajánlatot egy kör e-mailben.

Egy próbát megér.

Szerintem.

Előzmény: pacs_425 (1024)