faber24 Creative Commons License 2006.11.20 0 0 14
Kedves Gukker888!

Korrekt és kimerítő leírás, teszik, hogy tényleg frankón leírtad a helyzetet, nem is kell a mellébeszélés.

Szóval csak hogy jól értsem: nekem most közgazdasági végzettségem van (ezzel nem nagyon fogok ott elhelyezkedni mert annyira nem érzem azért hibátlannak a nyelvtudásomat), ill. némi értékesítésben és gyorsétteremben ( a nagy arany M betűs multi, tudod) szerzett gyakorlatom, valamint kb. közepes erősségű (természetesen nem beszélek hibátlanul, de, és ezt most nem nagyzoláskép vagy beképzeltségképen írom, kérlek ne vedd anak, de naponta szoktam jelenlegi munkahelyemen e-mailben komunikálni Angliai partnereinkel a cégnél, tehát azt hiszem írásban legalábbis elég jól megértetem magam, persze tudom, az élő szó egész más, de legalábbis nem "benszülött" angolokkal már beszélgettem el, egy rövid angliai utamon helyiekkel is....hát az érdekes volt...na mindegy) angol tudásom. Jogosítványom, magyar bankkártyám, útlevél, ilyen alap dolgok természetesen megvannak.

Mindezen paraméterekkel tudom, leírtad, hogy csak rajtam múlik...de mit gondolsz, érdemes, miután a javasolt 250-300 ezer forintot összeraktam, nekivágnom? Ha összecsomagolom a kis "batyumat", jók az esélyeim? Félreértések elkerülése végett nem ígéreteket, nem garanciát, stb. várok, mert azt tudom, hogy magamon kívűl senki sem adhat. Csak esetleg arról valamit, hogy hasonló tulajdonságokkal rendelkező emberkéknek jók-e/rosszak-e az esélyei.

Köszönöm, hogy elolvastad az írásomat, és valószínűleg amint minden szükséges dolog összeállt, kereslek, üdvözlettel:
Emil
Előzmény: gukker888 (13)