Törölt nick Creative Commons License 2006.11.16 0 0 21

2006. okt 23-án megbocsáthatatlan bűnnel tetézték, amikor Budapesten, a méltón, méltósággal ünnepelni vágyó emberekre, rendőrruhába bújtatott "szadista állatokat" küldtek.

 

Ezt nem kizárt hogy így van.
Bár szerintem ez kissé paranoid összeesküvés-elmélet, hogy kormánykörök szadista civileket rendőrruhába ölötztetve hagyták, mitöbb küldték randalírozni, de persze lehetséges..

 

Ám ezzel kitörölhetjük a fenekünket, mert lehetséges sok minden, az is pl. hogy most George Bush klottgyatában éppen a Lenin mauzóleumban pókerezik Csingiz Ajtmatov legkisebb unkájával...

De aligha valószínű...

 

Igen súlyos állítások illetve vádak ezek. Kevésbé komoly vádakat is bizonyítani illik. Ez pedig legalábbis hazaárulás és még számos egyéb nagyon súlyos vád.
Most már csak egy aprócska dolog hiányzik, "csak" az ami dönt....
A bizonyíték.
Tessék mondani az hol is van?

 

Feltevések, indulatos vélemények, spekulációk és pletykák nem szolgáltathatnak alapot vádoláshoz és ezek alapján tényként állítani valamit, hazugság...

 

Ott a mostani magyar kormány, már rég kivonult volna a közéletből! / ott, a politikusok is megadják egymásnak a tiszteletet...

 

Egyetértek, sajnos ez így van.

 

Miért "anarchia, káosz" szerinted, ha egy nemzet fellázad a "faragatlanság", a "bunkóság" ellen?

 

Azért, mert ha az agresszív lázadás átmegy tettlegességbe, az nyilvánvalóan egy társadalom összeomlásának az előszobája, ha nem lépnek közbe a rendfenntartó szervek. Te szeretnél nyomorogni, úgy hogy talán még víz sem lenne és bandák és erőszak uralnák az utcákat, de legalább a kormány megbukott?

Mérlegre kell tenni, hogy mit veszthetünk.

 

Békés, nyugodt, csendes tüntetés. Ehhez van joga a népnek, ha ezen túlmegy (és ezen még a rendőri beavatkozás előtt már messze túlment - zsidózás, hazaárulózás, fasiszta megnyilvánulások...), akkor megindul a folyamat a káosz felé. Ez nyilvánvaló, midenki tudja.

 

Ez a kormány, több ezer milliárdos kárt okozott két év alatt ennek az országnak.

És az összes többi is ugyanígy az elmúlt 50 évben (vastagon belelértve Orbánét is)...

 

A leghatározottabban kikérem magamnak, hogy bárki is lecsőcselékezzen.

 

Ki csőcselékezett le?

 

A csőcselék randalírozik az utcán, nincs vesztenivalója, rongál.

A békés tüntető arrébb áll és elmegy onnan; ám ha nem megy el, hanem ott marad a randalírozók mögött, hiába is passzív, közösséget vállal a randalírozókkal, tehát csőcselékké válik... Ez sajna biza így van...

 

Ebben az országban neveltem fel a gyermekeimet, tisztességre, becsületre, egy embertelen hazug társadalomban, amit most újra akarnak éleszteni ebben az országban.

 

Megsúgom, hogy soha nem volt ez másképp, mindig is hazug volt a társadalom és nem kell semmit újraéleszteni, mert amióta léetzik emberi civilizáció, a társadalmak hazugságokra épülnek...

 

A hatalom fogalma szükségszerűvé teszi a hazugság és az erőszak fogalmát; amíg van hatalom e velejárói is jelen lesznek...

 

Elegünk van a hazudozásokból.

 

Nekem is!

 

Különben, csak annyit akarunk, hogy egy mélyen kompromitálódott kormány tűnjön el a közéletből,

 

Jön helyette másik ugyanolyan és előről kezdi az ország lerablását...

Ha pl. az MDF lenne 15 éve kormányon állítom, hogy sokkal jobb lenne a gazdasági helyzet, mert az első néhány év alatt a vezetők (és köreik) megszedik magukat és utána, már nem olyan éhesek...

4 évente váltogatni a legártalmasabb, elsősorban többek közt ebbe roppant bele az ország...

 

Nézd, amit a Tv. székház ostromáról írtam msz. " profi kampányforgatókönyv" része, profi provokátorokkal.

 

Hol vannak a bizonyítékok?

Ha adsz cáfolhatatlan bizonyítékokat, megjeleölve a konkrét vádlottakkal, akik ellen a konkrét bizonyítékok, kétségtelenül megállnak, már holnap én magam, állampolgári jogon pert indítok.

 

hogy is nevezték őket? / felakasztatták, börtönbe csukatták, s ezek mai szellemi örököseit.

 

Meg kéne már érteni, hogy nincs ilyen szellemi örökös, illetve van, de a hatalomra törekvők egyetlen dolog szellemi örökösei: a hataloméhségé (nem eszméké és konkrét köröké), mindegy nekik, hogy jobb vagy bal és bármi ideológia, csakis a hatalom és a vagyon ami kell; ennek a "szellemiségnek" pedig az örökösei az őskorból örökölték ezt már, amikor megjelentek az első törzsfőnökök...

 

Abban egyet értek, "valami intellektuális, békés összefogásra van szükség".

De csak azok után, ha bíróság előtt felelnek a tettükért, azok, akik ezt a nemzetet ide juttatták. A felelősök elsősorban. Tudod, ennek már nem csak a politikai, de a jogi felelősségét is vállalniuk kell.

 

Természetesen.

 

Ha a mostani kormány nem követi el azokat a bűnöket, a nemzet nem felyezte volna ki a nemtettszését. - akkor, most én sem lennék "csőcselék"?!

 

A nemtetszés kifejezése, szerinted gyújtogatást, magánszemélyek megkárosítását (autók pl.) a belváros megrongálását, százmilliós kérok okozását, emberéletek és közbiztonság veszélyeztetését, az ezzel ország nemzetközi megítélésének lezüllesztését jelenti..?

 

A randalírozókat, a mögöttük csendben álló és közösséget vállaló tömegnek is vissza kellett volna fogni, nem tették, de maradtak, így a csőcselékké váltak...

 

Azért áruld már el kérlek tisztelettel, ha a ti értékrendetek szerint mi csőcselék vagyunk? egy demokratikus jogállam értékrendje szerint, a mostani kormány mivel illethetnék? - most, mellőzöm a magánvéleményem, de érdekelne a tied erről.

 

Nem értem mi az, hogy "ti"? Én sehová sem sorolom magam, próbálom függetlenül, pártatlanul, szigorúan az igazságot keresni...

 

A mostani kormány, ahogy a többi is (Orbáné is!), tehát a mindenori kormány hiénák gyülekezete, akik az ország kirablásán "dolgoznak" évtizedek óta - ez a véleményem...

 

Mi bebizonyítottuk, hogy tudunk kulturáltan, emberhez méltón viselkedni / az elmúlt ötven év is azt bizonyította, hogy az agresszió ellen, a leghatásosabb "fegyver" az emberi értelem, az inteligencia.

 

Senki nem is állította, hogy a vidéki békés tüntetések résztvevői csőcselék lenne.

 

Mégis, mondjatok már egy okot is, amiért ezt a népnek, az istenadta népnek el kellene fogadnia?

 

Nem kell elfogadni, én sem fogadom el, de az agresszivitás nem megoldás. Ahogy magad is írtad csakis az értelem és az intelligens, békés út a helyes.

Előzmény: breien (19)