Adi001 Creative Commons License 2006.11.16 0 0 25394

figyelj mmormota

te ténnyleg nem látod vitánk "értelmetlenségét" ?

 

"Épp azzal kezdtem, hogy ha kiderülne, mégis van c+ sebesség, akkor valahogy össze kellene reszelni az okság elvét, a c+-t meg a specrelt valami újjá."

 

ezt szajkózom én is csak belekötöttél !

itt magyaráztam ha az egyik igaz (c+) akkor a másik nem! döntsd el hogy melyik melett voksolsz? sr értelmezés vagy kvantumösszefonódás

mikor én jövök hogy az utóbbit tartom (kisérletekkel igazoltan) figyelembeveendőnek jössz hogy nem mert az sr .....

én is csak azt mondom hogy sr "igaz" (legalábbis az eddigi alkalmazhatóságának minden tekintetében de nem minden vonatkoztatásaival pl. ahogy Einstein is mondta hogy nem osztja azon nézetet miszerint valami létezhet bizonyos tulajdonság nélkül majd kölcsönhatás következtében megváltozott tulajdonságával összefüggve "abszolut" !!!  időazonosan eldől a pár másik tagjának tulajdonsága) de ezen kisérleti eredmények tükrében egy átfogóbb elmélet szükséges .....

 

ezen aggály nem feltétele az információátvitelre való alkalmazhatóság !!!!!!!!!! (azaz kedvünkre általunk történő szabályozhatósága)

a jelenség ezen felhasználhatósága már egy külön téma ........

ép te is írod hogy "Tehát átmegy valami" neked ez már nem elég ? miért nem "c+" al megy át (persze háttérmagyarázat tekintében szerintem sem hanem avanzsált/retardált hullámokkal amely lenne pl egy átfogóbb elmélet .......)

 

"Nagyon nem mindegy, hogy befolyásolni tudod, vagy csak megjósolni. Ezt kéne megértened."

 

neked meg azt kéne megértened hogy ezt már megvalósították kisérletileg... nem a jóslást hanem a befolyásolást (sőt ha hihetünk a tudósoknak akkor az irányított befolyásolást információátvitelre de maradjunk az elsőnél mert ez sem fér össze Einstein érveivel s csupán már e tekintetben is más szemszögből kell tekintetni az sr -re)........

 

 

Előzmény: mmormota (25393)