lillako
2006.11.05
|
|
0 0
189
|
Kedves pagony tagok,
teljesen új és (egyelőre) tudatlan fórumozó vagyok, viszont égek a vágytól, hogy megoszthassam veletek egy-két embersablonos élményemet. A felvételhez mire van szükség? Bemutatkozásra, vagy valami másra?
lillako |
|