lillako Creative Commons License 2006.11.05 0 0 189

Kedves pagony tagok,

teljesen új és (egyelőre) tudatlan fórumozó vagyok, viszont égek a vágytól, hogy megoszthassam veletek egy-két embersablonos élményemet. A felvételhez mire van szükség? Bemutatkozásra, vagy valami másra?

lillako