Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2628
Mi kezdtünk jobban, 4:1-re vezettünk, majd 6:2-nél Jano időt kért. Ettől megjött a nyíregyiek esze, egyenlítettek (8:8), majd fej-fej mellet haladtak a csapatok. Az első félidő utolsó percében 2 gólt lőtt a Nyíregy, így 15:12-re vezetett a szünetben. Az első félidőben 3 hetest védett Nagy Levente. A 2. félidő elején hamar utolértünk benneteket (asszem 17:17-nél), innen végig egyenlő körüli állások voltak, de mindig Ti vezettetek. A 35. perc környékén kipontozódott a 22-es játékosotok. Kihagytunk még 2 hetest, az egyiket Kovács Jani védte. Az 53. percben vezetett újra az ETO (talán 24:23-ra), innen végig nálunk volt az előny, 1 perccel a vége előtt 27:25-re vezettünk. Az ellentámadásból hamar gólt lőtt a Nyíregyháza (27:26 az ETO-nak), mi támadtunk. 22 mp-cel a vége előtt Tóth Laci időt kért, támadni kezdtünk, majd 9 mp-cel a vége előtt passzív miatt elvették tőlünk a labdát. Ekkor volt egy kis közjáték, kb. 1 perc telt el, mire elvégezte a szabaddobást a Nyíregy. Visihez került a labda, tisztán fordult be középről, de Hoffmann Ákos kivédte. Nyertünk eggyel!!!
Előzmény: sicu7 (2627)