juci_ju Creative Commons License 2006.11.04 0 0 286

Egyszer én is bepisiltem... Bementem még egyetemista koromba az iskolai könyvtárba tanulni. Már éreztem, hogy nagyon kell, de épp segítettem valakinek egy anyagban és gondoltam kibírom amíg végzek... Sajnos nagyon elhúzódott az idő, már másfél órája ültünk ott... Mindent megtettem, hogy visszatartsam, a lábamat keresztbe tettem, a számat harabdáltam, már majdnem sírtam. A hólyagom egyre feszült és többször is majd bepisiltem... Felálltam egy lexikonért és épp, amikor vettem volna le a polcról éreztem, hogy mindjárt bepisilek, azonnal a két lábam közé kaptam a kezeimet, a lábamat keresztbe tettem, de már hiába...A harisnyám csurom vizes lett, még a szoknyám is átázott, a földön levő tócsáról nem is beszélve... Azonnal rámszegült minden tekintet én meg fogtam magam és sírva kirohantam, be az első mosdóba... A lány, akit korrepetáltam azonnal utánam jött (minden cuccunkat kihozva a könyvtárból) és nagy vígasztalások közepette hazakísért... Ráadásúl tél volt, majd megfagytam...

Nem volt benne semmi jó, egyeltalán nem élveztem, nagyon kellemetlen érzés/élményvolt. Most se gondolok vissza rá szívesen... iszonyúan szégyelltem magam érte... Nem értem mit lehet ebben élvezni.