fish12 Creative Commons License 2006.11.04 0 0 3

 

annyira Kényszeritett a Szent Lélek, hogy lakasban tovabb ne maradjak sem ott, sem mashol.

 

Ne haragudj, de ekkora ostobaságot már régen olvastam.  Remélem, hogy fiatal vagy és még nincs késő...a +változásra. (sajnos  valami oknál fogva nem tudtam a hsz-aidat elérni..nem jöttek le, ezért nem tudtam  tájékozódni rólad)

 

Ha tényleg olyan nagy a részvéted a szegények iránt, akkor miért nem egy  jövedelmező szakma után nézel inkább, amivel valóban  jelentős segítséget nyújthatnál, nemcsak a koldusokat és az otthontalanokat szaporítanád? 

 

Ráadásul úgy tűnik, még büszke is vagy ezekre a tetteidre. 

Ezeket (amiket az imént fölsoroltál) a TOLVAJ --aki más szerepében ÖL és PUSZTÍT, de kedvenc foglakozása a MEGTÉVESZTÉS, CSALÁS ÉS HAZUGSÁG is-- cselekedtette veled, nem a Szent Szellem.

 

 

_____________________

 

az egész hozzászólásod egyébként inkább tűnik provokciónak és a kereszténység kigúnyolásának, mint igaz istenfélő bizonyságnak. Ezek a tettek nem dicsőítik Istent,  hanem  szégyenére vannak..Neki is, meg   minden kereszténynek is..

 

Csak javasolni tudnék valamit, ..vagy megfoogadod,  vagy nem..

 

Bölcsességért könyörögj...ne Jézus félreértelmezett szavainak "megcselekedésével" dicsekedj!

 

Jakab 1:
 5. Ha pedig valakinek közületek nincsen bölcsessége,  kérje Istentôl,
    a ki mindenkinek készségesen és szemrehányás nélkül adja; és
    megadatik néki.

 

tisztelettel:

________________><>_______________

 

Előzmény: oskeresztyen (-)