Törölt nick Creative Commons License 2006.11.03 0 0 278
És hogy érezted magad utána? Nekem ma 2szer kellett nagyon. Délután sok üzletbe kellett mennem. előtte vendégségben voltam és teával kínáltak ami nagyon finom volt.Rengeteget +ittam. Aztán elindultam vásárolgatni. épp a tescoban voltam amikor hirtelen úgy rámjött az inger, hogy azt hittem azonnal bepisilek. Odanyultam, körül se néztem h lát-e vki. Aztán mikor egy kicsit enyhült az inger elkeztem futni a wc felé. mikor gomboltam ki a nadrágom éreztem h kezd csurogni pedig minden erőmmel szorítottam. De gyorsan előkaptam és csak egy pici ment be. Ha nem lett volna wc, akkor... Aztán este itthon ültem a gép előtt és kurvára kellett (irtam is) de el voltam foglalva a netezéssel. Már + is feledkeztem róla h teljesen tele van a hólyagom. Aztán megint nagyon erősen tört rám az inger. Odanyultam és kővé dermedve, mindenemet összeszorítva vártam h bepisilek-e. Nagynehezen elvánszorogtam a wcig, a kezemmel szorítottam a lábam összeszorítva. Csak közelre kellett mennem és megúsztam. Akkorát csurgattam h eléggé fel is izgultam tőle.
Előzmény: zsanettka07 (277)